Współpraca

współpraca blog o Grecji

Chcesz rozpocząć współpracę z blogiem o Grecji? Wiedz, że warto!

Cieszę się, że zaglądasz na moją stronę.

Nazywam się Joanna a na blogu greckiekefi.pl dzielę się moją pasją do Grecji.

Opisuję najpiękniejsze miejsca oraz tworzę subiektywne przewodniki po greckich wyspach oraz części kontynentalnej. Piszę o tym, jak podróżować bez wydawania majątku oraz doradzam jak organizować wyjazdy do Grecji samodzielnie. Chętnie odkrywam i pokazuję miejsca poza utartymi szlakami turystycznymi. Szczególnie bliska jest mi północ Grecji.

Podczas moim podróży łączę pasję do Grecji ze sportem oraz z ekologicznym stylem życia. Chętnie dzielę się z moimi czytelnikami poradami, jak być eko i fit w podróży.

συνεργασία με ένα travel blog współpraca blog o Grecji cooperation

Spodobał Ci się mój blog greckiekefi.pl i masz pomysł na wspólny projekt?

Dobrze trafiłeś!

Greckiekefi.pl znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych blogów o Grecji w Polsce.

Czytelnicy odwiedzający moją stronę znajdują tu wiele inspiracji podróżniczych, porad oraz informacji na temat Grecji. 

Jestem otwarta na różne formy współpracy i z przyjemnością podzielę się swoją wiedzą na temat Grecji, aktywnego stylu życia oraz eko podróży. 

Masz pomysł na współpracę? Napisz do mnie – chętnie go poznam. 

Z mojej strony mogę zaproponować:

TEKSTY SPONSOROWANE

Uwielbiam pisać, czego najlepszym dowodem jest mój blog. Z przyjemnością napiszę dla Ciebie tekst o ciekawych miejscach Grecji, organizowaniu podróży, kulturze greckiej czy aktywnym stylu życia. Wiem, jak pisać aby tekst wzbudzał zainteresowanie czytelnika oraz był przyjazny dla wyszukiwarki Google.

WYJAZDY

Wyjazdy do Grecji to moja specjalność i chętnie dzielę nimi z moimi czytelnikami. Chętnie odwiedzę atrakcje turystyczne, hotel, restaurację lub region, który promujesz. Swoimi wrażeniami i doświadczeniami podzielę na blogu oraz na Instagramie. Z przyjemnością zarekomenduję przetestowane miejsca moim odbiorcom. 

RECENZJA PRODUKTU LUB USŁUGI

Lubię testować nowe rzeczy i usługi. Szczególnie chętnie sięgam po te, które ułatwiają samodzielne podróżowanie, bycie fit w podróży oraz ekologiczny styl życia.

Z przyjemnością wypróbuję Twój produkt związany z Grecją, aktywnym stylem życia, eko podróżami oraz nowinkami technologicznymi. Dogłębnie przetestuję dany produkt i napiszę na jego temat szczerą recenzję na blogu oraz zarekomenduję go na moim Instagramie.

WSPÓŁPRACA DŁUGOFALOWA

Szukasz osoby do długofalowej współpracy dla swojej marki? Chętnie zapoznam się z Twoją ofertą. Jeżeli Twój produkt / usługa lub program mi się spodoba, chętnie zostanę patronem lub ambasadorem Twojej marki. Wierzę, że razem możemy wdrożyć ciekawe pomysły i strategie na promowanie Twojej firmy. 

SPORT W PODRÓŻY

Aktywność fizyczna podczas podróży oraz zdrowy styl życia to ważny aspekt wyjazdów, którym dzielę się na blogu. Jeżeli masz produkt, który ułatwia uprawianie sportu podczas podróży, chętnie go poznam i podzielę się nim z moimi czytelnikami.

Moją specjalnością jest sport siłowy. Jeśli więc posiadasz siłownię lub inny obiekt sportowy, który chcesz promować, chętnie go odwiedzę i pokażę na blogu oraz na Instagramie.

EKO PODRÓŻE

Podczas moich wyjazdów kładę szczególny nacisk na ekologiczne podróżowanie oraz less waste. Chętnie namawiam do tego również moich czytelników.

Jeżeli więc posiadasz produkt, który ułatwia ograniczenie plastiku oraz dbanie o środowisko w podróży, bardzo chętnie się z nim zapoznam i zarekomenduję go na swoim blogu oraz Instagramie.

POSTY I RELACJE NA INSTAGRAMIE

Oprócz regularnego dodawania postów na greckiekefi.pl, jestem w codziennym kontakcie z moimi odbiorcami na Instagramie. Tworzymy tam zaangażowaną społeczność, skupioną wokół podróży i Grecji. Regularnie publikuję wartościowe posty oraz codzienne instastories z ciekawostkami na temat Grecji.

SPRZEDAŻ TWOICH PRODUKTÓW W MOIM SKLEPIE INTERNETOWYM

Od niedawna strona greckiekefi.pl została wzbogacona o sklep internetowy. Oferuję w nim produkty, które są zgodne z moim stylem życia oraz przetestowane przeze mnie.

Pragnę dostarczać swoim odbiorcom wyroby marek, które stawiają na ekologię oraz wspierają lokalny rynek. Szczególnie interesują mnie nowinki ułatwiające eko podróże oraz aktywny styl życia.

Jeżeli posiadasz tego typu produkt i jesteś zainteresowany nowym kanałem sprzedaży, chętnie wstawię go do swojego sklepu internetowego.

PROMOCJA REGIONU GRECJI

Podróże do Grecji oraz odkrywanie nowych miejsc, szczególnie tych poza utartymi szlakami turystycznymi, to moja specjalność.

Jeżeli jesteś zainteresowany promocją konkretnego regionu Grecji oraz jego atrakcji turystycznych, bardzo chętnie go odwiedzę i podzielę się szczerą, obszerną relacją na blogu oraz na Instagramie.

MASZ INNY POMYSŁ NA NASZĄ WSPÓŁPRACĘ? 

Jestem otwarta na nowe projekty oraz ciekawe inicjatywy, które będą interesujące i wartościowe dla moich czytelników. 

Masz pomysł na wspólny projekt?

A może posiadasz produkt lub usługę związane z Grecją, eko podróżami lub aktywnym stylem życia, ale nie do końca wiesz, jak mogłaby wyglądać nasza współpraca? 

Napisz do mnie na: kontakt@greckiekefi.pl

Porozmawiajmy a na pewno razem wymyślimy coś wyjątkowego! Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie i proponuję ciekawe rozwiązania. 

Blogger Kooperation - współpraca blog o Grecji - teksty sponsorowanej kooperacje
wspolpraca blog o grecji
współpraca z blogiem o Grecji - greckie kefi
collaboration greek blog - travelblog about Greece

Jeśli chcesz spędzić udane i ciekawe wakacje w Grecji przeczytaj koniecznie nasze zestawienie najważniejszych informacji w tej tematyce. 

Jeśli interesuje cię jak na co dzień żyją Grecy, albo zapragnąłeś przeprowadzić się do tego pięknego kraju to przeczytaj koniecznie.

Jeśli szukasz praktycznych wskazówek, jak poruszać się po Grecji szybko, sprawnie i bezpiecznie przejdź do naszej kategorii częstych pytań i odpowiedzi – FAQ

error: Witaj. Nasza treść jest chroniona!