Wynajmij jacht na Lefkadzie

Czarter Jachtów LEFKADA

Zapytaj o czarter jachtów na przepięknej wyspie Lefkada na Morzu Jońskim

Nasze jachty w Marinie Lefkas

Czarter katamaranu Bali 4.4

5-kabinowy katamaran Bali 4.4 został zbudowany w 2024 i czeka na Ciebie w marinie Alimos, niedaleko Aten. Istnieje również możliwość wyczarterowania go na pięknej wyspie Lefkada na Morzu Jońskim. Poczuj magię turkusowych wód Grecji podczas rejsu na pokładzie luksusowego katamaranu żaglowego Bali 4.4! 

czarter jachtów i katamaranów Ateny, marina Alimos, Marina Lefkada, ze sternikiem lub bez

2024 rok | 5 kabin | 9 gości

Czarter katamaranu Bali 4.2

4-kabinowy katamaran Bali 4.2 został zbudowany w 2021 i czeka na Ciebie w marinie Lefkas na pięknej wyspie Lefkada. To doskonały punkt startowy aby wypłynąć w rejs po wyspach Morza Jońskiego. Odkrywaj magię Grecji podczas rejsu na pokładzie luksusowego katamaranu żaglowego Bali 4.2! 

czarter jachtów i katamaranów, Marina Lefkada, ze sternikiem lub bez

2021 rok | 4 kabiny | 9 gości

Czarter jachtu Jeanneau Sun Odyssey 469 

4-kabinowy jacht żaglowy Jeanneau Sun Odyssey 469 czeka na Ciebie w malowniczej marinie na pięknej wyspie Lefkada. Odkrywaj Grecję i wypłyń w rejs po rajskich wyspach Morza Jońskiego na pokładzie Sun Odyssey 469! 

czarter jachtów, Marina Lefkada, ze sternikiem lub bez

2014 rok | 4 kabiny | 8 gości

Czarter jachtu Beneteau Oceanis 41.1

Beneteau Oceanis 41.1 słynie ze swojego stylowego i przestronnie zaprojektowanego wnętrza, a także zapewnia wspaniałe i bezpieczne wrażenia z rejsu. W swoich 3 podwójnych kabinach Oceanis 41.1 pomieści grupę 6 osób. Jest on dostępny do czarteru w marinach na wyspie Kos, Lefkada oraz w Alimos, niedaleko Aten. 

czarter jachtów Ateny, marina Alimos, Lefkada, Kos, ze sternikiem lub bez

2016 rok | 3 kabiny | 6 gości

Czarter jachtu Beneteau Oceanis 38

Beneteau Oceanis 38 to 3-kabinowy jacht żaglowy, który zabierze Cię w niezapomniany rejs po greckich wyspach. W swoich 3 dwuosobowych kabinach Oceanis 38 pomieści 6 osób. Jest on dostępny do czarteru w marinach na wyspie Lefkada oraz w Alimos, niedaleko Aten. 

czarter jachtów Ateny, marina Alimos, Lefkada, ze sternikiem lub bez

2015 rok | 3 kabiny | 6 gości

Czarter jachtu Beneteau Oceanis 37

Beneteau Oceanis 37 to 3-kabinowy jacht żaglowy, który czeka na Ciebie w marinie na przepięknej wyspie Lefkada. W swoich trzech wygodnych 2-osobowych kabinach Oceanis 37 pomieści 6 osób. Odkrywaj piękno wysp Morza Jońskiego na pokładzie naszego Beneteau Oceanis 37!

czarter jachtów, marina Lefkada, ze sternikiem lub bez

2008 rok | 3 kabiny | 6 gości

Czarter jachtu Jeanneau Sun Odyssey 36i

3-kabinowy jacht Jeanneau Sun Odyssey 36i znajduje się w marinie Lefkas, na pięknej wyspie Lefkada. Został on zbudowany w 2007 roku i kompletnie odnowiony w 2020 roku. W swoim wnętrzu jacht oferuje miejsca noclegowe dla 6 osób. Wypłyń w rejs po turkusowych wodach Morza Jońskiego na pokładzie Sun Odyssey 36i! 

czarter jachtów, marina Lefkada, ze sternikiem lub bez

2007 rok | 3 kabiny | 6 gości

Czarter jachtu Beneteau Oceanis 45

Jacht żaglowy Beneteau Oceanis 45 znajduje się w malowniczej marinie Lefkas na Morzu Jońskim. W swoim przestronnym wnętrzu pomieści on łącznie 10 osób. Wypłyń w niezapomniany rejs po magicznych wyspach Morza Jońskiego na pokładzie Beneteau Oceanis 45!

czarter jachtów, marina Lefkada, ze sternikiem lub bez

2012 rok | 4 kabiny | 10 gości

Czarter jachtu Beneteau Oceanis 51.1

Beneteau Oceanis 51.1 to 6-kabinowy jacht żaglowy, który zabierze Cię w niezapomniany rejs po turkusowych wodach Grecji. Jest on dostępny do czarteru w marinach na wyspie Kos, Lefkada lub w Alimos, blisko Aten. 

czarter jachtów Ateny, marina Alimos, Lefkada, Kos, ze sternikiem lub bez

2018 rok | 6 kabin | 11 gości

CZARTER JACHTÓW LEFKADA

Czarter jachtów LEFKADA – żegluj po spokojnych wodach Morza Jońskiego!

Lefkada leży na zachodnim wybrzeżu Grecji i oferuje wspaniałe warunki do żeglowania. Turkus Morza Jońskiego jest wręcz nierealnie intensywny. Żeglowanie po jego tafli i opłynięcie wyspy to najlepszy sposób na jej poznanie. Lefkada słynie z krystalicznych wód, zapierających dech w piersiach krajobrazów i bogatej historii. To idealne miejsce na czarter jachtów. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym żeglarzem, czy wybierasz się w swój pierwszy rejs – ta piękna wyspa na Morzu Jońskim z pewnością cię zachwyci. 

Lefkada oferuje wiele wspaniałych miejsc do kotwiczenia w rajskich zatokach oraz malowniczych portach. Czarter jachtu na tej pięknej wyspie umożliwi ci pływanie w ukrytych plażach i zatoczkach oraz rozkoszowanie się ich pięknem. Dzięki własnej żaglówce możesz je mieć praktycznie na wyłączność! 

Odkrywanie perełek wyspy oraz żeglowanie po spokojnych wodach Morza Jońskiego będzie z pewnością niezapomnianą przygodą! Poczuj wiatr we włosach i delektuj się Grecją, jakiej nie zaznasz w żadnym hotelu! Bliskość natury, słońce na twarzy, kameralne zatoczki, lokalne tawerny z wyśmienitą kuchnią oraz serdeczni mieszkańcy! Wszystko to, oraz wiele więcej czeka na Ciebie na Lefkadzie! 

Żeglowanie to nie tylko sposób na przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. To wyjątkowe doświadczenie, które pozwala na bliski kontakt z naturą oraz na poznanie autentycznej Grecji, z dala od głośnych resortów turystycznych. 

CZARTER JACHTÓW LEFKADA 2024

Czarter jachtów Lefkada – zalety:

Łatwy dostęp

Na Lefkadę można dostać się stosunkowo łatwo z Polski. Najbliższe lotnisko znajduje się w Preveza. Jest ono obsługiwane zarówno przez loty krajowe, jak i międzynarodowe. Lefkada oddalona jest od lotniska w Preveza zaledwie o 20 km.

Swoboda i elastyczność

Czarter jachtu zapewni Ci pełną swobodę i elastyczność w planowaniu wakacji. Możesz pływać tam, gdzie chcesz, kiedy chcesz, i zatrzymywać się w dowolnych miejscach, które Cię zainteresują.

Piękno Morza Jońskiego

Morze Jońskie to jeden z najpiękniejszych akwenów morskich na świecie. Słynie z turkusowych wód, licznych wysp i zatoczek oraz bogatej fauny i flory.

Różnorodność atrakcji

Lefkada oferuje wiele atrakcji dla każdego. Możesz tu pływać, nurkować, żeglować, wędkować, zwiedzać zabytki, poznawać lokalną kulturę i kuchnię, a także po prostu odpoczywać na plaży.

Idealne miejsce na rodzinne wakacje

Czarter jachtu to świetny sposób na spędzenie wakacji z całą rodziną. Wszyscy mogą wspólnie cieszyć się pięknem natury, a dzieci będą zachwycone możliwością pływania, zabawy w wodzie i odkrywania nowych miejsc.

Spokojne żeglowanie

Akwen Morza Jońskiego znany jest z tego, że nie występują tu silne wiatry o nazwie Meltemi, charakterystyczne dla wysp Morze Egejskiego. Dlatego żeglowanie wokół Lefkady czy też island hopping po Wyspach Jońskich będzie idealnym wyborem, jeżeli nie masz dużego doświadczenia w żeglowaniu, wybierasz się na urlop z dziećmi lub planujesz relaksujący rejs bez większych wyzwań żeglarskich.

Bliska styczność z naturą

Podczas żeglowania jesteś otoczony przez piękno natury. Podziwiaj turkus morza, rajskie Wyspy Jońskie oraz fascynujące wybrzeże z perspektywy wody!

Spokój i cisza

Jeżeli nie przepadasz za tłumami turystów oraz za głośnymi resortami, czarter jachtu będzie dla Ciebie idealną opcją na spokojne wakacje w Grecji. Zapomnij o zatłoczonych kawiarniach czy plażach! Żeglując po wodach Grecji, nie musisz szukać wolnego leżaka! Możesz delektować się idealną ciszą i relaksem na pokładzie jachtu!

Nauka nowych umiejętności

Żeglowanie to świetny sposób na naukę nowych umiejętności. Możesz nauczyć się sterować jachtem, nawigować i obsługiwać żagle. Możesz wyczarterować jacht z doświadczonym skipperem, który zadba o bezpieczny rejs o zabierze Was w miejsca, które znają wyłącznie lokalni mieszkańcy.

Przyjemny klimat

Region Morza Jońskiego charakteryzuje się łagodnym i stosunkowo deszczowym klimatem. Dzięki temu wyspy w tym regionie są wyjątkowo zielone i bujnie porośnięte. Nawet latem nie ma tutaj tak doskwierających upałów, jak choćby na Cykladach.

Idealny czas z przyjaciółmi lub rodziną

Żeglowanie to świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną. Możecie wspólnie cieszyć się pięknem natury, bawić się i tworzyć cudowne wspomnienia.

 

Wypłyń w rejs po Morzu Jońskim ze skipperem lub bez skippera 

Czarter jachtu bez skippera

Jeżeli posiadasz odpowiednie uprawnienia żeglarskie oraz doświadczenie, możesz wyczarterować jacht bez skippera. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób, które podczas wakacji cenią sobie wolność i swobodę. Czarter jachtu bez skippera umożliwi ci odkrywanie Lefkady oraz okolicznych wysp we własnym tempie oraz według własnego planu.

Czarter jachtu ze skipperem

Marzy Ci się rejs po greckich wyspach, ale nie posiadasz uprawnień żeglarskich? A może po prostu chcesz wypocząć podczas rejsu? W takim razie czarter jachtu ze skipperem będzie dla ciebie idealnym wyborem. Doświadczony skipper będzie podczas rejsu pełnił rolę kapitana i zadba o wasze bezpieczeństwo. To osoba, która nie tylko dobrze zna akwen, ale również doskonale wie, gdzie dobrze zjeść i gdzie znaleźć najpiękniejsze miejsca na wyspach.
Ponadto pod okiem kapitana możesz doskonalić swoje umiejętności żeglarskie. Czarter jachtu ze skipperem do wspaniały sposób na spędzenie wakacji z rodziną i przyjaciółmi i rozkoszowanie się błogim spokojem na turkusowych wodach Grecji.

CZARTER JACHTÓW LEFKADA

Island hopping po Wyspach Jońskich

Region Morza Jońskiego jest jednym z najpopularniejszych kierunków do żeglowania w Grecji. Ze względu na to, że nie ma tu silnych wiatrów, tutejsze wody są spokojne. Morze Jońskie idealnie nadaje się na relaksujący rejs. To doskonały region do żeglowania dla początkujących żeglarzy, którzy dopiero zdobywają doświadczenie na morzu. 

Mieszkańcy Wysp Jońskich słyną ze swojej serdeczności i otwartości na całą Grecję. W tutejszych tawernach nie tylko skosztujesz najsmaczniejszych, lokalnych potraw, ale również doświadczysz, czym jest prawdziwa, grecka gościnność, czyli filoksenia. 

Wyspy Morza Jońskiego to wspaniała propozycja na island hopping, czyli “przeskakiwanie” pomiędzy wyspami. Ten sposób podróżowania po Grecji cieszy się coraz większą popularnością. Zaczynając od Lefkady, możesz udać się w kierunku Itaki, Kefalonii, a nawet bardziej odległych wysp. Czarter jachtu zapewni Ci własny środek transportu, który znacznie ułatwi i uprzyjemni przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego.

 

Czarter jachtów Lefkada – nasze jachty w marinie Lefkas

Nasze jachty czekają na Ciebie w marinie Lefkas. Jest to jedna z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych marin w całej Grecji, oferująca wysokiej jakości usługi dla żeglarzy.

Marina Lefkas znajduje się na wschodnim wybrzeżu wyspy, blisko miasta Lefkada, co zapewnia łatwy dostęp do lokalnych atrakcji, restauracji i sklepów. Dzięki swojej strategicznej lokalizacji jest idealnym punktem wypadowym do eksploracji Morza Jońskiego i okolicznych wysp, takich jak Itaka, Kefalonia czy Meganisi.

Marina Lefkas oferuje aż 620 miejsc do cumowania, zarówno dla jachtów motorowych, jak i żaglowych, z pełnym dostępem do prądu i wody. Wyróżnia się nowoczesną infrastrukturą, w tym stacją benzynową, serwisem technicznym, slipem do wodowania łodzi oraz całodobowym monitoringiem i ochroną, co zapewnia bezpieczeństwo cumujących jednostek.
Na terenie mariny znajdują się również liczne udogodnienia dla załóg, takie jak łazienki, prysznice, pralnia, sklepy z artykułami żeglarskimi oraz restauracje i kawiarnie, gdzie można odpocząć i delektować się lokalną kuchnią.

W ofercie Greckie Kefi znajdziesz doskonale wyposażone jachty żaglowe oraz katamarany, które czekają na Lefkadzie, aby zabrać się w niezapomniany rejs! Napisz do nas i zapytaj o cenę!

CZARTER JACHTÓW LEFKADA 2024

Wynajmij jacht na wyspie LEFKADA

Wypełnij formularz i zapytaj o czarter jachtów Lefkada

Joanna Grzęda - Czarter Jachtów Grecja - Czarter jachtów w Grecji

CZARTER JACHTÓW LEFKADA

Jestem Joanna, Twój osobisty doradca. Jeżeli szukasz jachtu na Morzu Jońskim, koniecznie zapytaj o naszą ofertę jachtów i katamaranów w marinie LEFKAS. Wyczarteruj jacht wraz z Greckim Kefi i wypłyń w niezapomniany rejs!  

kontakt@greckiekefi.pl

0048 504 124 515

error: Witaj. Nasza treść jest chroniona!