Twoje jachty preveza!

Czarter Jachtów PREVEZA

Zapytaj o czarter jachtów w przepięknej Marinie Prevaza i żegluj w Grecji latem!

Nasze jachty w Marinie PREVEZA

Czarter jachtu Bavaria 37 “KALISPERA”

Nasz jacht Bavaria 37 to świetny wybór na wakacje pod żaglami ze względu na swoją przestronność, wygodne wnętrze, łatwą obsługę oraz doskonałe wyposażenie! Wybierz się w niezapomniany rejs pełen wrażeń po Morzu Jońskim!

czarter jachtów PREVEZA, marina preveza, ze sternikiem lub bez

2007 rok | 3 kabiny | 8 gości

Czarter jachtu Dufour Grand Large 460

Dufour Grand Large 460  został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfortową przestrzeń na pokładzie przy zachowaniu jak najlepszych osiągów. Żeglarze docenią łatwość obsługi, jaką zapewnia ster strumieniowy dziobowy oraz rolowany, samohalsujący fok. 

czarter jachtów PREVEZA, marina preveza, ze sternikiem lub bez

2019 rok | 4 kabiny | 10 gości

CZARTER JACHTÓW PREVEZA

Czarter jachtów PREVEZA – Żegluj w Grecji i odkryj piękno miasta!

Preveza to malownicze miasteczko u wybrzeży Morza Jońskiego. To doskonała lokalizacja, aby odkryć urok Morza Jońskiego i piękno Wysp Jońskich. Turkusowe, spokojne morze zachęca do błogiego wypoczynku na jego falach i odkrywania urokliwych zatoczek.

Miasto Preveza leży w Zachodniej Grecji, u ujścia Zatoki Amvrakikos. Czekają tu na Ciebie spektakularne krajobrazy, bujna zieleń, wspaniałe plaże oraz ślady bogatej historii. Port Prevezy zapewnia połączenia z wyspami Morza Jońskiego.

Preveza to nowoczesne miasto, centrum administracyjne, handlowe i turystyczne prefektury. Piękne, tradycyjne budynki zdobią port i historyczne centrum, a deptaki i brukowane uliczki, przy których znajdują się popularne tawerny i kawiarnie. Miasto tętni życiem a jego bogata działalność intelektualna i artystyczna obejmuje częste konferencje, wystawy i festiwale.

Spacery nadmorskim deptakiem pozwalają rozkoszować się niepowtarzalną atmosferą miasta, przywodzącą na myśl wyspiarski klimat. Wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi odkryjecie niezwykłe widoki, smaki greckiej kuchni oraz magiczne zachody słońca!


Czarter jachtów w Prevezie – idealna destynacja na spokojny rejs dla mniej doświadczonych żeglarzy

Morze Jońskie jest stosunkowo spokojnym akwenem. Nie występują tu silne wiatry, tak charakterystyczne dla innych regionów Grecji, takie jak wiatr Meltemi.

Rejon Morza Jońskiego to idealny wybór dla początkujących żeglarzy oraz dla rodzin z małymi dziećmi. Bezpieczne i stosukowo łatwe żeglowanie pozwoli Ci w pełni skupić się na otaczających Cię widokach i prawdziwie wypocząć.

Morze Jońskie słynie ze swojego malowniczego piękna i głębokiego turkusu. Czekają tu na Ciebie wspaniały Wyspy Jońskie i spektakularne plaże. To idealny rejon do nurkowania, pływania i odkrywania malowniczych zatoczek. Wybierz się z niezapomniany rejs i zakochaj się w magicznej Grecji!

 

Czarter jachtów w Prevezie – wypłyń w rejs po wyspach Morza Jońskiego

Głębokie i spokojne wody, bujna roślinność, przyjemny klimat, bogate dziedzictwo kulturowe i otwarci mieszkańcy – wszystko to sprawia, Wyspy Jońskie są idealną destynacją na relaksujący wypoczynek na morzu.

Bogata oferta sportów wodnych, restauracji, noclegów, wydarzeń kulturalnych oraz zabytków z całą pewnością nie pozwolą ci się nudzić podczas rejsu.

Rozsiane wzdłuż zachodniego wybrzeża Grecji Środkowej Wyspy Jońskie to aż 12 mniejszych i większych wyspy, z których najbardziej znane to Zakynthos, Korfu, Kefalonia czy Lefkada.


CZARTER JACHTÓW PREVEZA


Jakie zalety ma czarter jachtów w Prevezie?

Łatwy dostęp:

Do Prevezy można łatwo dotrzeć samolotem, promem lub autobusem. Lotnisko Preveza Aktion (PVZ) jest obsługiwane przez loty krajowe i międzynarodowe. Istnieją również promy z wysp Korfu i Lefkada do Prevezy. Autobusem można dojechać do Prevezy z wielu miast w Grecji.

Piękne wybrzeże:

Preveza położona jest na wybrzeżu Morza Jońskiego, które słynie z pięknych plaż, krystalicznie czystej wody i malowniczych wysp. Możesz pływać, opalać się, nurkować z akwalungiem, pływać łódką i uprawiać inne sporty wodne.

Spokojne wody:

Akwen Morza Jońskiego oferuje doskonałe warunki na relaksujący rejs, szczególnie dla początkujących żeglarzy oraz dla dla rodzin z dziećmi. Nie ma tutaj tak silnych wiatrów, jak choćby znane z Cyklad Meltemi.

Przyjemny klimat:

Preveza położona jest na zachodnim wybrzeżu Środkowej Grecji. Rejon ten charakteryzuje się umiarkowanym, dość łagodnym i stosunkowo deszczowym klimatem. Dzięki temu Wybrzeże, jak i Wyspy Jońskie są wyjątkowo zielone a ich klimat wyjątkowo przyjemny.

Bogata historia i kultura:

Preveza ma bogatą historię i kulturę, sięgającą czasów starożytnych. Możesz odwiedzić tu wiele zabytków, takich jak ruiny starożytnego miasta Nikopolis – jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w całej Grecji.

Smaczna kuchnia:

Grecka kuchnia jest znana na całym świecie ze swoich świeżych składników i pysznych potraw. W Prevezie znajdziesz wiele restauracji serwujących tradycyjne potrawy greckie, a także restauracje międzynarodowe.

Relaksująca atmosfera:

Preveza to spokojne miasto z przyjazną atmosferą. Idealne miejsce na odpoczynek i ucieczkę od zgiełku codziennego życia.

 

Czarter jachtów w Prevezie – Wyspy Jońskie

Wyspy Jońskie charakteryzuje dość łagodny, umiarkowany klimat. To kolejny powód, dla którego są one świetnym wyborem na błogi relaks oraz na spokojne wakacje z dziećmi. Swojemu bardziej deszczowemu klimatowi Wyspy Jońskie zawdzięczają niesamowicie bujną roślinność.

Na przestrzeni wieków ten rejon Grecji znajdował się pod wpływami Włochów i Wenecjan, co dzisiaj ma swoje odzwierciedlenie w architekturze jaki i w tutejszej kuchni.

Morze Jońskie to wspaniały wybór na rejs. Oszałamiająco piękne wyspy rozrzucone wzdłuż Morza Jońskiego zapewniają niezapomniane wrażenia. Porośnięte bujną zielenią Korfu, Lefkada, Paxos i Antipaxos zachęcają do ich odkrywania. Każda w nich jest piękna i każda wyjątkowa pod względem kultury i naturalnego piękna.

Wypłyń w rejs żaglowy z Prevezy i podróżuj we własnym tempie pomiędzy Wyspami Jońskimi. Rajskie plaże, doskonałe przystanie i bezpieczne porty czekają na Ciebie!

W naszej ofercie znajdziesz doskonale wyposażone jachty żaglowe oraz katamarany, które czekają, aby zabrać się w niezapomniany rejs! Napisz do nas i zapytaj o cenę!

CZARTER JACHTÓW PREVEZA 2024

Wynajmij jacht
PREVEZA

Wypełnij formularz i zapytaj o czarter jachtu w marinie Preveza!

Joanna Grzęda - Czarter Jachtów Grecja - Czarter jachtów w Grecji

CZARTER JACHTÓW PREVEZA

Jestem Joanna,  Twój osobisty doradca. Jeżeli planujesz w tym roku czarter jachtu w Grecji, proponuję Ci wybrać nasze jachty w Marinie Preveza. Zapytaj o dostępność!

Zapraszam serdecznie!

kontakt@greckiekefi.pl

0048 504 124 515

error: Witaj. Nasza treść jest chroniona!